عکس-پرسنل

موفقیت و تاریخچه شرکت ما

سال تاسیس

مجموعه بازرگانی مرادیان از دیروز تا امروز:
بازرگانی مرادیان از سال 1358 کار خود را در زمینه ­ی واردات و فروش قطعات یدکی خودرو نیسان (saipa 24 , zamyad 24) آغاز نموده و از سال 1384 با اخذ نمایندگی شرکت سایپایدک و مدیریت جناب آقای محمدحسین کاظمی راد،فعالیت مینماید.

.

 

دامنه فعالیت ها

نمایندگی سایپا یدک مرادیان دامنه­ ی فعالیت خود را در زمینه­ ی پخش قطعات یدکی نیسان به کلیه نقاط کشور گسترش داد و در حال حاضر بزرگترین واردکننده و پخش کننده قطعات نیسان در کشور است.

استراتژی و رویکرد ها

این مجموعه با هدف رضایت مشتریان و بهبود رونق اقتصادی کشور ، قطعات نیسان را با بهترین کیفیت و کمترین سود ممکن به مشتریان خود عرضه مینماید و تاکنون با یاری خداوند و تلاش مدیریت و پرسنل این امر را پیش برده است.

212x300 - درباره ی ماارزش سازمانی

برند رادیان پارت مفتخر است که با شرکت های تولید کننده بزرگ با برندهای معتبر کشور همچون”سازه گستر ،مگاموتور ،میثاق،لک،مهندسین مشاور،پول آسا،آیدین موتور،آذین پارت،ظریف کار،مسماری،رویش،کابل امجد،آهن فام،سه گل مشهد،بوجی کرد،سادرو،بهرو،ابری،برازش،طاها و…” همکاری دارد.

.

افتخارات و گواهینامه ها

امروزه این مرکز مفتخر است؛با دارا بودن بیش از 100 نیروی کارآمد و 10 خودروی پخش توانایی ارسال کلیه قطعات نیسان در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت برای همکاران عزیز در تمامی نقاط کشور را دارد.